DOMINATOR Serisi

DOMINATOR, arabanızda maksimum konfor için tasarlanmış titreşim emici bir malzemedir. Yol gürültüsünü emer ve ses sisteminin dinamik aralığını arttırır. Bu özellikler sayesinde araçtaki gürültü seviyesini önemli ölçüde azaltacak ve yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkaracaksınız. DOMINATOR, farklı iklim bölgelerinde kullanılmasına izin veren geniş bir sıcaklık aralığında çalışır.

PREMIUM Serisi

Bu serinin Vibrodamping malzemelerinin ayırt edici özelliği, önemli bir ağırlık azalması ile en iyi performanstır. Bir başka özellik de ekstra yapışkanlığıdır. Premium serisi en geniş kalınlık aralığına sahiptir ve yüksek otomatik müzik ses kalitesinin gerçek bilenleri için tasarlanmıştır.

STANDART PRO Serisi

Yüksek kaliteyi uygun fiyatla birleştiren malzeme serisi. Üç tip kalınlık, işlenen araba gövdesi bileşenine göre titreşim sönümleme malzemesinin seçilmesine izin verir. Önemli titreşim emici özellikler, mastik tabakanın geliştirilmiş formülüne ve yapı kaynaklı sesleri azaltan 100 mikron kalınlığındaki kabartmalı alüminyum folyoya bağlıdır.

PRACTIC Serisi

Etkili titreşim emici özellikleri makul bir fiyatla birleştiren temel Vibrodamping malzemesidir. 60 mikron kalınlığında folyo, düzensiz şekillere bakarken gerekli olan malzemenin esnekliğini sağlar. Evrensel malzeme kalınlığı (2 mm), kapı, bagaj gövdesi, tavan, zemin ve kaput gibi tüm temel gövde bileşenlerinin işlenmesine izin verir.

DOORKIT STANDARD

DOORKIT STANDARD, optimum olarak seçilmiş üç etkili malzeme setini içerir:
Standard Pro, oyuk hareketi sırasında ve akustik sistemin çalışması nedeniyle ortaya çıkan titreşimi önemli ölçüde azaltır. Yolcu bölmesinin daha iyi ses yalıtımı sağlamak için ses yalıtan malzeme üzerine lastik takılmalıdır. Linefix, kapı paneli yüzeyinin iç tarafının işlenmesi için gürültü emici bir malzemedir.

BLOCK PRO

BLOCK PRO, geliştirilmiş yapışma özelliklerine sahip bir polimer katman üzerinde dokunmamış bir kumaşa dayanan etkili bir akustik membran malzemesidir.Malzeme, ses yalıtımı özelliklerinin yüksek bir indeksini garanti eder.BLOCK PRO, en gürültülü yüzeylerde son bir üçüncü katman olarak uygulama için tasarlanmıştır. Sadece yatay yüzeylerde uygulanmalıdır! BLOCK PRO esnektir ve çok çeşitli sıcaklıklarda verimliliğini kaybetmez.

FOILFIX

Bir taraftan tutkal tabakası ile 200 mikron kalınlığında bir folyo tabakasıdır. Teknolojik açıklığın kapatılması için tasarlanmıştır. Titreşim önleyici malzemenin uygulandığı taban olarak işlev görür.