DOMINATOR Serisi

DOMINATOR, arabanızda maksimum konfor için tasarlanmış titreşim emici bir malzemedir. Yol gürültüsünü emer ve ses sisteminin dinamik aralığını arttırır. Bu özellikler sayesinde araçtaki gürültü seviyesini önemli ölçüde azaltacak ve yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkaracaksınız. DOMINATOR, farklı iklim bölgelerinde kullanılmasına izin veren geniş bir sıcaklık aralığında çalışır.

PREMIUM Serisi

Bu serinin Vibrodamping malzemelerinin ayırt edici özelliği, önemli bir ağırlık azalması ile en iyi performanstır. Bir başka özellik de ekstra yapışkanlığıdır. Premium serisi en geniş kalınlık aralığına sahiptir ve yüksek otomatik müzik ses kalitesinin gerçek bilenleri için tasarlanmıştır.

STANDART Serisi

Yüksek kaliteyi makul bir fiyatla birleştiren malzeme serisi. Üç tip kalınlık, muamele edilen araç gövdesi bileşenine göre Vibrodamping malzemesinin seçilmesine izin verir. Önemli titreşim emici özellikler, mastik tabakanın geliştirilmiş formülüne ve ayrıca yapıdan kaynaklanan gürültüyü azaltan 100 mikron kalınlığında kabartmalı alüminyum folyoya bağlıdır.

PRACTIC Serisi

Etkili titreşim emici özellikleri makul bir fiyatla birleştiren temel Vibrodamping malzemesidir. 60 mikron kalınlığında folyo, düzensiz şekillere bakarken gerekli olan malzemenin esnekliğini sağlar. Evrensel malzeme kalınlığı (2 mm), kapı, bagaj gövdesi, tavan, zemin ve kaput gibi tüm temel gövde bileşenlerinin işlenmesine izin verir.

FOILFIX

Bir taraftan tutkal tabakası ile 200 mikron kalınlığında bir folyo tabakasıdır. Teknolojik açıklığın kapatılması için tasarlanmıştır. Titreşim önleyici malzemenin uygulandığı taban olarak işlev görür.