ANTİKOROZİF SES YALITIMI MASTİK

Bütil kauçuğa dayalı mastiktir ve araçların korozyon önleyici tedavisinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda ses emme ve titreşim sönümleme özelliklerine de sahiptir. Kuruduktan sonra, işlenmiş yüzey üzerinde mekanik darbelere karşı dayanıklı, sağlam bir koruyucu tabaka oluşturur.

ANTICREAK

Yolcu bölmesinin plastik parçalarının çatlamasını ve tıkanmasını önlemek için bir sızdırmazlık malzemesidir. Yapışkan bir tabakaya sahip sentetik aşınma önleyici kumaştan bir bandı temsil eder. Yolcu bölmesi bileşenlerinin birleşim yerlerinde uygulanabilir.

BUTİL KABLO

Sızdırmazlık bütil kordon, vulkanize edilmemiş gri plastik kütle formunda bütil kauçuğa dayanan kendinden yapışkanlı bir sızdırmazlık malzemesidir. Kablo, güvenilir sızdırmazlık sağlayan metal, plastik ve cama yüksek yapışma (yapışkanlık) özelliğine sahiptir. Malzeme aşırı sıcaklıklara dayanıklıdır. Birleşim yerlerinin sızdırmazlığında kullanılır; Toz ve nemin farlara girmesini önlemek için otomotiv farlarının montajı sırasında yalıtım yapılabilir.

SOFTTAPE

SoftTape – Kendiliğinden yapışan sızdırmazlık ve form köpük halinde antiskripny malzeme, yapılan köpük poliüretan temelinde. Özel bir polimer emdirme malzemesi sayesinde, şekli geri yükleme özelliğine sahiptir, plastiğin kavşaktaki boşluğu araçtaki metale tamamen doldurur. SoftTape can sıkıcı atlamaları ve arabanın içinde tıkırtıyı ortadan kaldırır. Malzeme toksik değildir.

CTK ROLLER

Sönümleme profesyonelidir. Rulo her türlü kurulum için uygundur. CTK Silindiri sönümleme malzemelerinin uygulanmasında kullanışlı bir yardımcıdır. Metal tasarımı sayesinde çalışması kolaydır ve malzeme uygulanan yüzeye yeterince bastırılır.
Her seferinde profesyonel kurulum için CTK aksesuarlarımızı kullanın.